KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826139

nr 1282 6139

Carl Abraham Rothstén

(1826-1877)

Oljemålning, Carl Abraham Rothstén (1826-1877), Landskap med fors, Monogramsignerad CAR. Olja på duk, 29x40 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:31:12